BILL KAULITZ

11. srpna 2017 v 22:49 |  BILL KAULITZ
Bill Kaulitz se narodil jak už bylo zmíněno v předešlých článkách 1.9.1989 v Lipsku,je zpěvákem německé kapely Tokio Hotel.
Jak už také bylo zmíněno,žil se svou matkou Simone,nevlastním otcem Gordonem Trümperem a o 10 minut starším jednovaječným dvojčetem Tomem v Loitsche poblíž Magdeburku.Později žil s Tomem v Hamburku,které je dle jeho slov nejhezčí město Německa.Nyní žijí dvojčata v LA,kam se podle svých slov přestěhovali kvůli stalkingu jisté skupiny psychicky narušených fanynek,které si říkají "Afgánky na turné" a také neustálému obtěžování paparazzi.
Bill se ve svých třinácti letech zúčastnil soutěže Star Search (zpíval It's Raining Man),ovšem neprošel sítem ve čtvrtfinále. Během vystupování si jej všiml producent Peter Hoffman.
V roce 2008 si mladý Kaulitz prošel ztrátou hlasu.Bez jakéhokoli oddechu odzpíval 43 koncertů.Na hlasivkách se mu vytvořila cysta,která musela být operativně odstraněna.Jeho hlas se povedlo zachránit.Čtrnáct dní po zákroku nemohl vůbec mluvit a i poté,co se mu hlas vrátil,se musel šetřit.Na pódium se ale vrátil ještě téhož roku a dosud neměl žádné další hlasové potíže.
Bill se také věnoval dabingu,propůjčil hlas hlavnímu hrdinovi Arturovi ve filmu Artur a Minimojové I a II.
Kromě zpěvu je také druhou největší zálibou pro Billa moda,navrhuje své oblečení a příležitostně předvádí vesměs extravagantní kousky a kostými pro turné jako např. Humanoid City Live,Fell It All nebo také Dream Machine navrhoval on sám.
Je známý pro svůj extravagantní vzhled a je rád středem pozornosti.

Kdysi:


Ted:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

LÍBÍ SE VÁM MŮJ BLOG?

ANO
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama