TAK TEDA NĚCO MÁLO O MĚ

10. srpna 2017 v 23:28 | 
Říkala jsem si,že napíšu ještě jeden článek.Nechce se mi totiž vůbec spát.Nevidím ani důvod.Na druhou stranu se nechci rouhat,co by za to dali ostatní,kteří chodí povinně do práce.
Já mám invalidní důchod psaný na epilepsii i přesto,že jsem díky bohu a měla bych zaklepat epileptický záchvat neměla sedm let.Jaké si to člověk udělá,takové to má.Já to prostě nějak udělala abych ten invalidní důchod měla.Ale taky to není žádná prdel.A docela i risk.Až si říkám a mám takový divný pocit,že hazarduji.A to je mi proti srsti.Člověk musí při každé návštěvě u lékaře lhát,kolik záchvatu jsem měla,do toho ten lékař neustále kombinuje tabletky.S těch tabletek mám největší strach.Nebot ikdyž je neberu tak čtrnáct dní před odběrama krve je stejně musím brát aby si myslel,že je beru.A já nechci dávat do sebe něco cizího co neznám.Pak mám strach,že se mi z toho rozhodí můj opravdový zdravotní stav.Jenže jinak to nejde.Nemám na to chodit do práce.A né proto,protože se mi nechce,zkrátka na to nemám.Nemám vůli ani sílu.
Samozřejmě se bojím toho,co se mnou bude v budoucnu.Ale já doufám,že vyšší moci budou stát vždy při mě a bud si začnu vydělávat tarotem,nebo vydám knihu,nebo se prostě pověsím na chlapa.
Při čtení mých názorů apd. vím,že se to většině z vás nebude líbit a příjde vám to možná i naivní.Ale je to můj anonymní deník,takže sem píšu vše co mi lítá v hlavě.
Pořád se hledám.Mám nápady jak si začít vydělávat,ale asi na to ještě nepřišel vhodný čas.
Bože,kdyby se mi aspon z ničeho nic ozval můj bývalý kluk.A to já ho nechci kvůli penězům,ano?..V tomto případě to bylo naopak.Já jemu pomohla s oddlužením a dalšími jinými věcmi.Nejsem zlatokopka.
Možná beru vzorec i od moji mámy.Ta nechodila taky nikdy do práce.No,vlastně jednou necelé dva roky.Bylo to strašné.Ted má s tátou v pěstounské péči syna od moji sestřenice.Je fetačka.Takže jinak táta vlastně celý život mamku živil a tak nějak asi beru vzorec po ní.Ale taky si samořejmě uvědomuji i tu druhou stránku.Toho domácího otroctví.A možná mám po mamce právě i tu životní energii.
Lidi bez životní energie vlastně trpí tzv. unavovým syndromem respektive fibromialgií,na kterou je třeba v německu i ten invalidní důchod.To potom opravdu ti lidi nemají šanci chodit do práce.Ale co když i tady u nás v české republice jsou lidi s fibromialgií jako např. moje mamka?..Je to fér?
No..Psát se mi zrovna o penězích a práci nechtělo,nicméně jsem zde dala to,co mě zrovna napadlo.
Tak já jdu teda spát,ikdyž líp by se mi spalo vedle mého bývalého kluka či Toma.
Přeji vám krásnou noc :-).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

LÍBÍ SE VÁM MŮJ BLOG?

ANO
NE

Komentáře

1 Já | Web | 10. srpna 2017 v 23:44 | Reagovat

Opravdu zajímavý, aspoň jsem se o tobě něco dozvěděla. ^^ Asi to nemáš moc jednoduchý, ale je super, že to bereš tak, jak to je a seš k sobě i ostatním upřímná. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama