VÍTEJTE

7. srpna 2017 v 22:27 |  BLOG
Zdravím vás lidi a srdečně vás vítám na jedné noci,jednom výkříku,jedné ozvěně!
No..Představovat se vám nebudu,říkala jsem si,že jakmile jsem vždy založila nějaký blog a jako první článek jsem napsala o sobě,tak byl jeden z posledních.Myslím,že půjdu rovnou na věc.Jak jste si mohli všimnout,blog doprovází fotografie pohledného muže.Někdo ho možná zná a řekne si: "Jé ona je jejich fanynka?",někdo ho třeba zná a jenom kývne nad tím hlavou,možná je někomu jenom povědomý a možná ho ani někdo nezná.Jedná se o člena kapely Tokio Hotel,kytaristu Toma Kaulitze.Neznamená to ovšem,že blog bude jen o TH.O tom,proč jsem přišla k závěru,že založím blog s tímto desingem vás budu informovat zítra.Jen na závěr..Ono víte,blog se nejlépe zakládá při depresích,které zrovna prožívám.Máte takový pocit,že jste si vytvořili nějaký svůj malý svět,do kterého vám nemůže nikdo zasahovat.Blogů už jsem měla víc,ale žádný mi dlouho nevydržel,tak doufám,že tentokrát vydrží,nebot si myslím,že na něj budu mít opravdu čas.Jsem po dnešním dnu hodně unavená a tak už vám přeji i dobrou noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

LÍBÍ SE VÁM MŮJ BLOG?

ANO
NE

Komentáře

1 Já | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 22:41 | Reagovat

No, mně byl povědomý, ale teprve, když jsi to napsala, tak mi to došlo. xD
Víš, já Tokio Hotel dřív poslouchala, ale to Tom vypadal ještě jinak. Každopádně já měla vždycky trochu radši Billa... na jeho fotky jsem se dívala nedávno a též bych ho nepoznala. xD
Jinak máš pravdu... já psala spousty blogů... doufám, že tenhle, co mám teď, mi už vydrží na delší dobu, než na pár měsíců. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama