BLOG

RUBRIKA "TH-JINÁ VIDEA"

20. srpna 2017 v 15:06
Vážení návštěvníci,na jednu noc jsem přidala další rubriku s názvem "TH-JINÁ VIDEA",ve které najdete videa,která budou například od lidí jiných,než od členů TH,ve kterých se ale samozřejmě TH bude týkat,nebo videa,ve kterých budou různé drby o TH z televize apd.
Přeji příjemnou podívanou :-).

RUBRIKA-BK-INSTAGRAM A RUBRIKA-GL-INSTAGRAM

19. srpna 2017 v 14:02
No..Včera jsem na jednu noc chtěla dát článek,který jsem na jednu noc nakonec dala až teprve před chvíli o te výstavě v tom Mnichově kde byl Bill s Tomem a s Georgem :-).Proč je článek zveřejněn teprve dneska se možná dozvíte :-).Nicméně jak už jsem psala ve čtvrtek,Bill má na instagramu i videa z akce.Takže..Protože všichni kluci kromě Toma mají instagram a o Gustavovi,bubeníkovi z kapely Tokio Hotel jsem ještě nic nenapsala,tak na blog ted zatím zveřejním dvě rubriky a ty se budou nazývat "BK-INSTAGRAM" (to znamená BILL KAULITZ-INSTAGRAM) a "GL-INSTAGRAM" (to znamená GEORG LISTING-INSTAGRAM).Najdete tam vše,co kluci sami dávají na internet :-).
Přeji příjemný,ikdyž sychravý den :-).

RUBRIKA-GEORG LISTING

17. srpna 2017 v 15:11
A mám pro vás další novou rubriku s názvem "Georg Listing",ve které najdete plno fotografií a informací ohledně baskytaristy z kapely Tokio Hotel :-).

RUBRIKA-DVOJČATA

15. srpna 2017 v 20:26
Na jedné noci opět přibývá další rubrika s názvem "DVOJČATA" v niž najdete plno fotek atd. co se bude týkat Billa a Toma Kaulitzových :-).

RUBRIKA-TOM KAULITZ

15. srpna 2017 v 14:06
Mám pro vás další novou rubriku,která zapadá pod název "TOM KAULITZ".Najdete tam plno informací a fotagrafií,jenž se budou týkat kytaristy kapely Tokio Hotel :-).

RUBRIKA TH-SONGS

12. srpna 2017 v 14:01
V rubrice s názvem "TH-SONGS" jak už vám možná napověděl nadpis tohoto článku najdete plno skladeb od kapely Tokio Hotel,dokonce i ty,které kluci hráli ještě jako Devilish :-).Příjemný poslech přeji :-).

RUBRIKA-BILL KAULITZ

11. srpna 2017 v 23:04
A mám pro vás opět další rubriku s názvem "BILL KAULITZ".V této rubrice najdete o zpěvákovi plno informací a fotek.Přeji vám příjemnou noc :-).

RUBRIKA TH-VIDEOKLIPY

11. srpna 2017 v 13:58
Oznamuji,že v rubrice s názvem "TH-VIDEOKLIPY" najdete plno vidoklipů kapely Tokio Hotel.Co je mi ale líto,né všechny videoklipy tam budou,nebot některé nemůžu nikde najít které by hráli až do konce.Např. jako první videoklip jsem zde chtěla dát Durch Den Monzun,ale protože ho nemůžu nikde najít,kde by hrál až do konce,tak ho sem bohužel nedám.Přeji příjemnou podívanou :-).

RUBRIKA TOKIO HOTEL A TH-PHOTOS

10. srpna 2017 v 18:52
Oznamuji vám,že v rubrice s názvem TOKIO HOTEL budete moct nacházet mnoho informací o kapele Tokio Hotel a v rubrice s názvem TH-PHOTOS můžete nalézt plno fotografií kapely Tokio Hotel :-).

UPOZORNĚNÍ PRO TENTO BLOG

10. srpna 2017 v 14:46
Chci vás informovat o mých článkách.Jedná se o to,že mé články budou ve způsobu co na srdci,to na jazyku,co na jazyku,to na blogu.Takže..V mých článkách budou i vulgární výrazy,ikdyž se to mnohým nemusí líbit.Ale upřímě řečeno..Nepatřím mezi úplně ty nejslušnější holky co se týká komunikace,takže komu se mé vyjádření nebude líbit,tak to prosím tolerujte či ignorujte v nejhorším případě můj blog nenavštěvujte :-).
Samozřejmě komu se mé články budou líbit,chodte,čtěte,jste zde srdečně vítání :-).
 
 

Reklama