DVOJČATA

FANYNKA S BILLEM A TOMEM NA ITALSKÉM LETIŠTI

22. srpna 2017 v 19:10
Zdravím,
mám pro vás fotografie fanynky TH,která se setkala 21.8.2017 s dvojčaty na italském letišti"Fiumicino" při odletu v Římě,pravděpodobně se jmenovala Eleonora B. Concetti.
K fotografiím napsala toto:

"Stále se musím vracet k této nádherné chvíli,které jsem se vždy snažila dosáhnout! Osud chtěl,abych dnes pracovala na T1,v té době,kdy ve stejnou chvíli přišli na svůj národní let,a dnes opouštějí Řím.Nevím, kolik let jsem snila o takovém setkání s nimi,a když se to stalo,ani nevím,jak to popsat,bylo to divné (možná proto, že jsem neměla slov a třásly se mi nohy).Tom byl opravdu vážný,takže jsem neměla odvahu říct mu něco jiného kromě toho, abych ho požádala o fotku a omluvila se za zdržení...Zatímco Bill byl tak roztomilý a usměvavý a také byl svolný k výměně pár slov A s jeho "Uvidíme se tam!"Při rozhovoru o nových datech turné jsem byla naprosto extatická...No nic,dobře.I když to tak nevypadá,plakala jsem,křičela a smála se současně.Byl to krásný den a teď mohu zemřít šťastná,ahoj."

Fotografie zde:


LA LOCANDA SUL LAGO

21. srpna 2017 v 12:20
Mám opět další novinky :-).
Bill Kaulitz a Tom Kaulitz navštívili se svými přáteli 20.srpna 2017 Ristorante La Locanda sul Lago - Santo Stefano di Sessanio v Itálii.Tomi tady má ovšem trošku pecku.
Fotografie zde:

PĚKNÁ ITÁLIE

20. srpna 2017 v 22:36

KŘIK FANOUŠKŮ V OBCI CONTROGUERRA,TOKIO HOTEL HOSTY GRAN Caffé RICCHITT!

20. srpna 2017 v 22:06
Udivení a vzrušení nastalo dnes ráno v Controguerra, kde se v GrandCaféRicchitto objevili bratři Bill a Tom Kaulitzovi, zakladatelé a hvězdy německé rockové skupiny Tokio Hotel.Tito dva zaujali dav,který stál v baru, v jedné z nejslavnějších kaváren v Abruzzo. Kaulitzští bratři byli ihned ochotní,pozdravili své fanoušky,se kterými se dokonce vyfotografovali.Tokio Hotel jsou v Abruzzi na pár dní,hosty svých přátel. "Bylo to skvělých deset dní,je to krásné místo," řekl Bill a Tom majiteli Ricchito Coffee. "Chtěli bychom poděkovat zaměstnancům kavárny Ricchitto, kteří nás skutečně hýčkali a také našemu skvělému příteli Davidovi, určitě se sem vrátíme s přáteli," říkají na závěr rockové hvězdy.BILL A TOM KAULITZ SE SVÝMI PŘÁTELI V ITÁLII

20. srpna 2017 v 15:24
Bill Kaulitz a Tom Kaulitz společně se svými přáteli Marcem Goehringem,Mumim Haiatim, Davidem Rizzem a Danielem Zeitzem.

ITALSKÉ KRÁVIČKY

20. srpna 2017 v 15:20
Tato fotografie je čerstvá a to zase opět z dovolené v Itálii:-).Ikdyž je ta fotka opravdu pěkná,zajímalo by mě,proč kluky zaujali ty krávičky :-).No jo :-)..Oni jsou takový milovníci zvířátek :-).

ITALSKÁ KAVÁRNA

20. srpna 2017 v 14:33

BILL A TOM KAULITZ NA DOVOLENÉ V ITÁLII

20. srpna 2017 v 11:43

BILL A TOM KAULITZ-PHOTOSHOOT 2005 FOR "BRAVO"

16. srpna 2017 v 21:04
Tomi s Billem,když Tokio Hotel fotili pro "BRAVO" v roce 2005 :-).

UŽ OBA DVA

16. srpna 2017 v 11:37
Zdravím vás lidi a pro zpříjemnění začátek dne vám nesu čerstvou fotku z dnešního dne 16.8.2017.Fotografie byla zveřejněna na Billovém instagramu,ke které napsal: "Twinning ".Moje reakce?Něco v tom smyslu:"Tak oni už oba dva ti buzeranti nosí klobouk :-).".Samozřejmě že Kaulitzových neurážím,prostě tak mluvím ze srandy,to možná někdy pochopíte ;-).Ikdyž je fakt,že Tom za ty poslední roky opravdu zženštěl :-).A ted je otázka co se stalo,že se tak Tom zženštil :-D.Jestli ho tak zženštil Bill nebo už jen zkrátka nemá tu potřebu ze sebe dělat toho namachrovaného skate kluka.No..Ikdyž i ted ve svých necelých 28 letech má pořád nejrůznější hlášky o jeho těle,sexu a o jeho penisu :-).Na druhou stranu díky bohu,nebot takový Tom vždycky byl a jsem ráda,že svůj smysl pro humor za ty roky nestratil a doufám,že ani nikdy nestratí :-).

 
 

Reklama