TOKIO HOTEL

STYLE.IPRIMA.CZ

21. srpna 2017 v 17:44
Včera jsem na jednu noc dala článek z EXTRA.CZ.Dnes si na jedné noci můžete přečíst článek ze STYLE.IPRIMA.CZ,ve kterém si přečtete něco hlavně o Billovi.
Ach ti čeští novináři :-D.
PS: Nechápu co všichni mají s tím Emo.Vždyt Emo nikdy nebyli :-D.
Přeji příjemné čtení :-).
Článek zde:

Pamatujete si na skupinu Tokio Hotel? Zpěvák Bill se změnil v tohoto blonďatého drsňáka!

Bývalého puberťáka s emo patkou byste dnes už rozhodně nepoznali.
Je to až k nevíře, ale už uplynulo dlouhých 12 let od chvíle, kdy na světové hudební scéně zazářila rocková skupina Tokio Hotel se svým prvním megahitem Durch den Monsun. Z německých mladíků v čele s dvojčaty Billem a Tomem se staly idoly miliónů puberťaček a pro mnohé kontroverzní kapela byla jednou z hlavních tváří tehdejšího emo fenoménů. Po pár letech se ovšem za puberťáky zavřela voda. I když se před časem s novou deskou skupina pokusila o menší návrat na výsluní, své nejzářivější časy mají hoši nejspíš už dávno za sebou a mnozí na ně už zapomněli. Víte tedy, jak vypadá frontman skupiny, Bill Kaulitz, dnes? Pokud si ho stále pamatujete jako rádoby něžného rockera s patkou, tak na tuto image už můžete zapomenout. Dnes sedmadvacetiletý Bill se totiž změnil k nepoznání. Má blonďaté vlasy, řadu tetování i piercingů a vůbec se se svou postavou snaží hrát na velkého drsňáka. Jenže mnozí mu to pořád nebaští. I po letech proto mnozí lidé stále spekulují o jeho sexuální orientaci. K té se ovšem Bill příliš nevyjadřuje a raději se snaží v USA opět nastartovat svou hudební kariéru. Líbí se vám jeho image drsňáka, nebo mu jí vůbec nebaštíte?


EXTRA.CZ

20. srpna 2017 v 21:34
No,jak to tak sleduji,tak koukám že i čeští novináři si všimli toho,že TH ještě existují.Stejně mám z těch českých novinářů pocit,že jsou tak nějak mimo :-D.Že dvojčata zmužněli apd..To měli psát už před třemi lety :-D.Jenže ne :-D.Česko musí být vždycky sto let za opicema a jenom věrní čeští Aliens ví,co se s nimi celé ty léta děje.
No..Rozhodla jsem se vložit na blog článek od EXTRA.CZ,který vyšel včera :-).Co mi akorád příjde trošku nefér,že nenapsali nic o Georgovi a Gustavovi.Ikdyž zas na druhou stranu je pravda,že Bill s Tomem jsou v kapele v hlavní roli :-).Ale nevím.Já kdybych byla Georgem či Gustavem,tak by to třeba vadilo,že se pořád píše jen o nich a o mě vůbec.No jo..Kaulitzovi jsou vyjímeční a ikdyž se to ted nebude číst některým příjemě,stejně jsou všichni Aliens praštění jen do dvojčat :-).
Celý článek si můžete přečíst zde:

Vzpomínáte na německou skupinu Tokio Hotel? Změnili se k nepoznání a nikdy se oficiálně nerozpadli!

Zpěvák Bill Kaulitz (27) a kytarista Tom Kaulitz (27) se za pár let změnili k nepoznání. Jen málokdo ví, že skupina celou tu dobu funguje a vlastně se nikdy nerozpadla. Do dneška natáčí videoklipy a věnuje se muzice, jen se přesunula z Evropy do USA, kde oba bráchové žijí.
Je to přesně 12 let, kdy se tato německá kapela Tokio Hotel proslavila hitem Durch den Monsun. Spoust...a lidí si myslela, že zpěvák kapely Bill Kaulitz je holka. Vybudovali si během chvilky obrovskou základnu fanynek v celé Evropě a následně i ve světě. Dvojčatům v té době bylo 15 let a žila si svůj sen.
Dnes je Billovi a Tomovi 27 let a oba dva se změnili k nepoznání. Zmužněli a pořád jsou nezadaní. O zpěvákovi se dlouho spekulovalo, jak to vlastně má se sexuální orientací, Bill se na toto téma vyjádřil pouze jednou: "Pro mě je láska tak krásná a miluji ten pocit, když nad tím nemáte kontrolu. Nikdy nevím, co se stane. Nikdy nevím, koho potkám, když půjdu venku. Pro mě je to hledání toho, s kým chci být, a mám pocit, že nezáleží na tom, jakého je pohlaví. Nechápu, proč lidem na tom tolik záleží. Je to divný."
Jeho dvojče Tom, kytarista skupiny, byl vždycky takový ten "drsný kluk", údajně se měl tajně oženit a krátce nato rozvést v USA. Oficiálně je ale taky sám a na téma láska a vztahy se nikdy moc nevyjádřil.
Dvojčata dokonce letos vystoupila na koncertě v Praze v rámci turné Dream Machine k jejich novému albu. Spousta lidí si do dneška myslí, že tato skupina se už dávno rozpadla a nefunguje, opak je pravdou. Kluci si ve svém mládí a na vrcholu kariéry přišli na slušný balík peněz, a tak se rozhodli opustit rodné Německo a zabydleli se v USA, kde žijí do dneška.
Jejich hudba už dávno není v němčině, a tak si získali spousty fanoušků právě v USA, kde teď žijí.RICCHITTO CONTROGUERRA

20. srpna 2017 v 14:27
BillKaulitz a Tom Kaulitz navštívili 20.srpna 2017 italskou kaváru "Caffe' Ricchitto Controguerra".
Fotky najdete v rubrice "DVOJČATA" :-).
Přeji krásný,ikdyž sychravý den :-).

"MOJE DESÍTKA" A DOVOLENÁ V ITÁLII

19. srpna 2017 v 19:01
Dámy a pánové,mám pro vás další nové informace,fotky a videa:-).
Stránka "TOKIO HOTEL-Česká Republika" se zkusili angažovat do jedné věci.Většina z vás určitě zná hudební pořad "Moje Desítka" televizní stanici ÓČKO,kde si na přání můžete nechat zahrát výběr Vašich 10 oblíbených videoklipů,a tak včera sestavili TOP desítku videoklipů od kapely Tokio Hotel! Jakmile budou vědět,kdy bude "Moje Desítka" vysílána v televizi,budou informovat české Aliens a já budu informovat ostatní na jedné noci :-).Takže kdo z vás bude mít zájem,tak se z uvedeným datumem může s námi mrknout na TOP deset videoklipů TH :-).
Další zajímavost: Dvojčata,Bill a Tom Kaulitzovi jsou pravděpodobně od 16.srpna v Itálii na dovolené :-).Fotky a videa najdete v jiných rubrikách a to v rubrice "TH-PHOTOS" a "BK-INSTAGRAM" :-).
Hezký večer přeji :-).

CADILLAC HOUSE

17. srpna 2017 v 19:22
Georg Listing,Bill Kaulitz a Tom Kaulitz navštívili výstavu Cadillac House v Deutsches Museum 13. července 2017 v německém Mnichově.Fotografie z akce najdete v rubrice TH-PHOTOS,z akce je však i video,které bohužel ale na blog nejde dát,nicméně zde popíšu o co ve videu šlo a také Bill má na svém instagramu videa z akce,které na jednu noc chci dát :-).
O co ve videu šlo:

Zahajovací výstava Letters to Andy Warhol od Cadillac. 13. července 2017 v Německém muzeu (Isarforum) v Mnichově.
Za scénami: Sami jsou skoro umělecká díla-kluci z Tokio Hotel jsou také hosty dnešní výstavy.Zeptejme se jich,co považují za umění?
Tom Kaulitz: Přeji si,abych měl svou vlastní obrovskou nahou sochu!To...
Bill Kaulitz: Chtěl bys nechat vyřezat sám sebe?
Tom Kaulitz: Ano!Vypadal bych skvěle u vchodu před domem.
Zajímavé...Oh,podívejte,to je Cathy Hummelsová!Znáte ji?
Bill Kaulitz: Ne...Nebo?Ne,samozřejmě,víme,kdo to je,ale osobně se s ní neznáme.
Za scénami: Dobře,rozhodně budete mít čas a příležitost poznat ji!

BOY DON'T CRY

15. srpna 2017 v 20:03
Nesu info pro ty,kteří to ještě možná neví a zajímalo by je to.Kluci natáčeli videoklip pro skladbu "Boy Don't Cry" s jejich posledního alba s názvem Dream Of Machine :-). Fotky z natáčení najdete v rubrice TH-PHOTOS :-).Přeji vám krásný zbytek večera :-).

12 LET VÝROČÍ

15. srpna 2017 v 15:56
Každý 15.srpen je speciální den jak pro Aliens (fanoušci TH) tak pro kapelu Tokio Hotel a dnes 15.srpna 2017 tomu není jinak!Debutový singl "Durch Den Monzun" dnes slaví 12 let své existence,se kterým se vyšplhali až na samotný vrchol hitparád a zároven své kariéry a tak jim já i ostatní Aliens přeji vše nejlepší k výročí :-).

TOKIO HOTEL

10. srpna 2017 v 18:22
Tak protože i v dnešní době jsou i takoví lidé,kteří Tokio Hotel třeba neznají,rozhodla jsem se,že vás s nimi postupně seznámím,nebot tento blog sice není jen o TH,ale ve většině ano.Tokio Hotel je německá rocková,ted už spíše popová kapela,která pochází s Magdeburku.Vlastně vznikla díky zpěvákovi Billovi Kaulitovi a jeho dvojčete Tomovi Kaulitzovi- kytaristovi-,kteří se narodili v Lipsku 1.9. v roce 1989.Tom se narodil v 6:20 hodin,Bill po té o deset minut později.Když měla dvojčata sedm let,jejich rodiče se rozvedli.Žili na vesnici v Loitsche se svou matkou Simone a nevlastním otcem Gordonem Trümprem kousek od hlavního města Saska-Anhaltska - Magdeburgu.Tom a Bill začali skládat hudbu za podpory nevlastního otce,jenž byl kytarista německé rockové kapely Fatun. Trümper kluky podnítil k založení vlastní v té době dvoučlenné kapely s názvem Black Questionmark, se kterou začali vystupovat v okolí Magdeburgu, avšak jejich zvuku poněkud chybělo větší spektrum hudebních nástrojů. Ve dvanácti letech se na vystoupení v Magdeburgu seznámili s Georgem Listingem (v té době čtrnáctiletým) - baskytaristou - a Gustavem Shäferem (v té době třináctiletým) - bubeníkem - a rozhodli se zformovat společnou kapelu Devilish, která se později přejmenovala na Tokio Hotel.V roce 2005 celá kapela podepsala smlouvu s nahrávácí společností Universal v Hamburku.Od té doby jsou známí jako Tokio Hotel. Proč si takto říkají má hned několik důvodů: Tokio - živé a pulsující město jako je sama skupina; Tokyo jako město, ve kterém nikdy nebyli; a nakonec: v době, kdy vymýšleli nový název, si nebyli zcela jistí svou budoucností a osudem kapely - byl pro ně stejnou hádankou jako zcela neznámé exotické město.Avšak díky své slávě už poznali i Tokyo.Hotel je symbolem neustálého cestování za koncerty a akcemi a přespávání mimo domov.
Kapela se proslavila díky videoklipu k jejich debutovému singlu Durch den Monsun (Skrz monzun),který vyšel v roce 2005.Myslím,že to nejzasadnější jsem uvedla.Samozřejmě že vás postupně budu seznamovat i samostatně s každým členem kapely,at víte vo co go na tomto blogu :-).
 
 

Reklama