TOM KAULITZ

TOMI S KAMARÁDEM PŘI ZÁPADU SLUNCE V ITÁLII

21. srpna 2017 v 12:05
Zdravím vás a posílám vám fotku,na které Tomi pozoroval západ slunce,ikdyž den teprve začal :-).Včera když jsem tuto fotografii objevila,tak Toma jsem prvně hledala,a pak jak jsem zjistila že je to ten co tam stojí,tak jsem moc nadšená nebyla.Ale Tomi je Tomi a můj obdiv bude mít at už vypadá jakkoli :-).A myslím si,že to tak nemám jediná :-).
Mumi Haiati zveřejnil na svém instagramu fotografii TomaKaulitze a DavidaRizzo v Controguerra,v Itálii. Fotografii též na svém instagramu zveřejnil MarcGoehring prostřednictvím instagram stories.


mumihaiati J'adooore

TOM KAULITZ NA DOVOLENÉ V ITÁLII

20. srpna 2017 v 11:40

TOMI S KLOBOUKEM

16. srpna 2017 v 19:21
Tyto dvě nerozdílné momentky jsou z Billového videa na instagramu,které bylo dnes zveřejněno :-).Přeji příjemný večer :-).

OH TAK SEXY :-P

15. srpna 2017 v 17:27
To je zbrusu nová fotografie Toma Kaulitze :-).No..Upřímě řečeno..Když jsem tuto fotku zahlídla dnes poprvé,vůbec jsem se u ní nepozastavovala,nebot jsem si myslela že je to Bill.Po té jsem viděla,že je to i na stránce Toma Kaulitze,tak jsem se zarazila a zjistila,že je to Tom.Jako..Image tady má jako Bill.Ale když mi došlo,že je to Tom díky tunelům a vlasům,tak jsem z toho byla opravdu jelen.A musím říct,že mě tady opravdu dostal :-P:-P:-P.Celý den z te fotky teču :-P:-P:-P.Tak sexy mi snad nepřišel ještě nikdy :-P:-P:-P.Prošukala bych ho tady skrz na skrz:-P:-P:-P.Mám tady na něj strašnou chut :-P:-P:-P.

TOM KAULITZ

15. srpna 2017 v 13:31
Tom kaulitz se narodil 1.9.1989 v Lipsku a jak už bylo několikrát zmíněno je dvojčetem zpěváka Billa Kaulitze z Tokio Hotel.Tom v kapele hraje na kytaru,klavír a posledních pár let dokonce i příležitostně na bubny.Toma zpěv nikdy nelákal,a hned se zaměřil na kytaru.Jeho nejoblíbenější a nejpoužívanější značkou kytar je americký Gibson.
V roce 1995 si spolu se svým o deset minut mladším dvojčetem Billem zahrál v televizním dramatu "Verrückt nach dir".Byla to jeho první a zatím poslední televizní role.
V hudebním světě se pohybuje již spoustu let.Od raného dětství vystupoval se svým bratrem a později spolu s Billem,Georgem a Gustavem zformovali kapelu Devilish - název této kapely je spjatý právě s Tomem a jeho hrou na kytaru:po jednom z koncertů lokální Magdeburský magazín zveřejnil recenzi koncertu kapely Black Questionmark a Tomovu hru na kytaru označil za devilishly good-ďábelsky dobrou.Tom byl tak nadšený,že navrhl,aby se kapela přejmenovala právě na Devilish.Tento název je omrzel v roce 2005,kdy se fakticky proslavili,světově známí jsou již výhradně jako Tokio Hotel.
Kapela doposud vydala celkem sedm alb,tři německá (Schrei, Zimmer 483, Humanoid) a čtyři anglická (Scream, Humanoid, Kings of Suburbia a Dream Of Machine).Zajímavé je,že na albu Humanoid,které vyšlo ve dvou verzích: anglicky a německy,svou tvorbu nepřekládají do angličtiny doslovně,ale spíše alternativně-shoduje se pouze vyznění,text se ale většinou liší.Každá písnička má tedy dvě značně odlišné verze,což kapele rozšiřuje repertoár poněkud netradičním způsobem.
Tom je také velmi známý svými vtipnými hláškami a tím,jaký je milovník žen a sexu.Například se veřejně přiznal k předávkování viagrou,neustálému střídání sexuálních partnerek a také nikdy nešetří nejrůznějšími nemravnými narážkami.
Od dubna 2010 randil s filipínskou modelkou Riou Sommerfeld,se kterou se po té oženil.Vztah trval do května 2016.Momentálně randí se Sharmine Shahrivar.

Kdysi:


Ted:

 
 

Reklama